• |
ide | kryesore

Kultivuesit e kanabisit qëllojnë me armë kundër policisë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Herrit në Malësinë e Krujës. Shkëmbimi ka ndodhur mes efektivëve të Anti-drogës dhe kultivuesve të kanabisit në këtë zonë. Deri më tani nuk ka të dhëna më shumë për ngjarjen.
Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.