• |
ide | kryesore

Pamje nga vendi i atentatit në Elbasan, si u ekzekutua taksisti

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Viktima e atentatit të sotëm Bujar Çela nuk ka asnjë precedent penal. Ai punonte si taksist në Elbasan.

Lexo më tej: Viktima e atentatit Bujar Çela ishte taksist, vëllai i tij një nga më të kërkuarit në vend 


50-vjeçari ishte ulur në një nga tavolinat jashtë lokalit në Bradashesh të Elbasanit, teksa autorët e qëlluan me pistoleta dhe u larguan.

Pronari i lokalit ku ndodhi ngjarja njoftoi menjëherë Policinë. Tashmë shtohen dyshimet se atentatorët kanë qenë profesionistë dhe sulmi ishte i organizuar teksa pistoletat me të gjitha gjasat kanë qenë me silenciator përderisa nuk u dëgjuan të shtëna në orët e para të mëngjesit.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu