• |
ide | kryesore

Pandemia prish planet e martesës së Demi Lovato-s

-Instant, Paparazzi, Slider

Demi Lovato ka zbuluar se po mendon të martohet me të fejuarin e saj,  kengetarin Max Ehrich.


Këngëtarja pranoi se nuk është në gjendje të bëjë festën e madhe që dëshiron me miqtë dhe familjen e saj për shkak të pandemisë së coronavirusit.Duke diskutuar për ceremoninë, Demi tha për Popcrush Nights: “Nga njëra anë, do të doja të shpëtoja sepse jeta ime është kaq publike dhe unë dua ta mbaj atë të shenjtë midis meje dhe tij”.“Nga ana tjetër, unë dua që miqtë dhe familja ime të jenë atje për një festë. Por nuk mund ta bëj atë derisa të mbarojë pandemia sepse nuk është e sigurt”.Demi gjithashtu zbuloi se ajo ka filluar të shikojë veshjet e dasmës dhe ka ngacmuar se ‘definitivisht nuk është’ një fustan tradicional i bardhë.“Unë kam imazhin tim për atë që do të doja t nëse do të bëja një festë të madhe. Nuk dua ta jap por nuk është padyshim një fustan i bardhë”, shtoi ajo.Romanca e çiftit u konfirmua për herë të parë kur Demi u shfaq papritmas  në një ‘live’ të Max në Instagram.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.