• |
ide | kryesore

Ava Max publikon këngën ‘Naked’

-Instant, Paparazzi, Slider

Artistja  Ava Max ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.


“Naked” titullohet kënga e re që është pjesë e albumit të saj më të ri “Heaven and Hell”.Ky është albumi i parë i Ava Max në karrierën e saj, që nga debutimi i fuqishëm që pati në vitin 2018.Këngëtarja është shprehur se ka punuar shumë për këtë album dhe se është e lumtur që më në fund fansat kanë mundësinë ta kenë atë në duart e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu