• |
ide | kryesore

Bebe Rexha në një lidhje të re dashurie (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha së fundmi po perflitet për një lidhje të re dashurie.


Prej muajsh paparacët kanë kapur disa fotografi ku Bebe shfaqet ne shoqerine e regjisorit Keyan Safyari duke aluduar per nje lidhjes mes tyre.Për herë të parë, kengetarja ndau  me ndjekësit e saj në InstaStory një foto ku shfaqet duke puthur një mashkull .Ajo ka mbuluar fytyrën e mashkullit  me një emoji në formë zemre dhe ka shkruar “Urime ditëlindjen beb”, në mbishkrimin e fotografisë.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu