• |
ide | kryesore

Damian Gjiknuri largohet nga mbledhja, anëtarët e opozitë në këshillin politik vijojnë punën

Lajme, Të fundit

Pas kërkesës së opozitës për ekspertizën e ODIHR mbi këshillin politik, Damian Gjiknuri është larguar nga mbledhja.


Më parë ka qenë opozita e bashkuar që doli nga mbledhja me pretendimin se janë në pritje të përgjigjes së Gjiknurit lidhur me kërkesën e tyre për të pyetur ODIHR.


Mësohet se Gjiknuri nuk do të kthehet në këshillin politik për ditën e sotme. Mbledhja vazhdon mes Hajdarit, Bylykbashit dhe Petrit Vasilit.

 


3 Comments

  1. Vasili në vend që të thoshte ‘organizëm konsensual’, ka thënë ‘organizëm seksual’. Atij i janë dashur disa çaste për të gjetur fjalën e duhur për sa i përket konsensusit të arritur nga partitë politike

  2. MOS LOZNI ME ZJARRIN
    MILETIT I KA VAJT ATY KU NUK MBANE ME .
    REVOLUCIONI ESHTE AFER .
    JU JENI SUPER TE PASURIT
    NE VEÇ prangat dhe varferin humbasim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.