• |
ide | kryesore

Jennifer Aniston dhe Brad Pitt, sërish bashkë në ekran

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktoret Brad Pitt dhe Jennifer Aniston u bënë sërish  bashkë në ekran të enjten në një interpretim live të filmit “Fast Times At Ridgemont High”.


Brad luajti rolin e Brad Hamilton, i luajtur  nga Gjykatësi Reinhold, , ndërsa  Jennifer, luajti  Linda Barrett, portretizuar nga Phoebe Cates,.Pitt dhe Aniston ndanë një ekran së bashku gjatë sekuencës së filmit që zhvillohet pasi Brad arrin në një party në pishinë të organizuar nga motra e tij e vogël Stacy Hamilton, e luajtur nga aktorja Julia Roberts.Morgan Freeman i cili rrëfeu ngjarjen duke lexuar një tekst të zgjedhur të skenave, përshkroi se si Stacy u kthye në shtëpi, ndërsa Brad ishte në banjë i zhveshur.“Çkemi Brad, e di që gjithmonë kam menduar që je shumë i këndshëm. Kaq seksi, hajde tek unë”, thotë Jennifer duke lexuar një pjesë të skenarit.Pitt and Aniston shoqëroheshin nga aktorët e njohur si Roberts, Freeman, Sean Penn, Matthew McConaughey, Jimmy Kimmmel, Ray Liotta, Shia LaBeouf dhe Henry Golding.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu