• |
ide | kryesore

Këto janë xhinset e preferuara të vipave Hollywood-ian

-Instant, Paparazzi, Slider

Kur zbuloni një palë xhinse të këndshme, ju gjeni çfarëdo justifikimi për t’i veshur, edhe nëse jeni një supermodele me 13.9 ndjekës në Instagram. Irina Shayk u shfaq së fundmi rrugëve të Los Angeles me një palë xhinse, të cilat kushtojnë 3500 dollarë. Xhinset janë bashkëpunim i markës së bizhuterive dhe aksesorëvë të tjerë, Chrome Heart, dhe Levi’s. Me xhaketën e lëkurës dhe syzet e diellit, Shayk riktheu trendet e viteve ’90. Xhinset e pagabueshme me bel të lartë dhe kryqe, kompletuan pamjen.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu