• |
ide | kryesore

Lëkundje tërmeti në vend, epiqendra në Durrës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lëkundje tërmeti janë ndjerë mbrëmjen e sotme rreth orës 22.30 minuta.


Sipas Qendrës Europiane të Tërmeteve epiqendra ishte në afërsi të Durrësit.


Ai kishte një magnitudë 2.9 të shkallës Rihter dhe me një thellësi prej 10 kilomtrash.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu