• |
ide | kryesore

Statuja e çuditshme në nder të Melania Trump (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është vendosur statuja re e  Melania Trump në vendlindjen e saj, Slloveni.


Statuja e cila u dogj në muajin korrik nga banorët u zëvendësua me një të re e bërë nga skulptori amerikan Brad Downey.Statuja  gjendet në Sevnica në qendër të Sllovenisë për nder të saj. Ajo është krijuar nga pema e blirit dhe shfaq Melania-n me një pallto ngjyrë të kaltër e njëjtë me atë që ajo kishte veshur gjatë një daljeje publike muaj më parë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu