• |
ide | kryesore

Bie zjarr në Bashkinë e Kamzës

Lajme, Të fundit

Bashkia e Kamzës është përfshirë nga flakët paraditen e sotme. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu ka publikuar pamje nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje të institucionit.


Ende nuk dihen arsyet e këtij zjarri, por pritet që zjarrfikësit të mbërrijnë në vendngjarje për shuarjen e flakëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu