• |
ide | kryesore

Durrës/ Gjendet i pajetë në afërsi të shinave të trenit një 34-vjeçar

Lajme, Të fundit

Një person është vrarë me thikë në qytetin e Durrësit në zonën e Plepave.


Mësohet se i vrari është 34-vjeçari Idajet Dulla. Ai ka mbërritur në spital pa shenja jete, ndërsa nuk dihen ende motivet e këtij krimi.


Kalimtarë të rastit e kanë gjetur atë në afërsi të shinave të trenit dhe më pas e kanë transportuar në spital, për ta dërguar më vonë në morg.

2 Comments

  1. Hajde shtet hajde, e cojne kalimtaret e rastit duke prishur te gjitha provat e mundeshme. Kur do nxirrni ligj qe asnje kufome apo i aksidentuar nuk duhet prekur pa ardhur policia apo ndihma e shpejte

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu