• |
ide | kryesore

New York/ Të shtëna me armë në lokal nate, 2 të vdekur dhe 14 të plagosur

Lajme, Planet

Një person i armatosur ka hapur zjarr në një lokal nate në New York. Për pasojë dy persona kanë humbur jetën dhe 14 të tjerë kanë mbetur të plagosur.


Mediat amerikane raportojnë se të shtënat me armë kanë ndodhur pak pas mesnate në Goodman Street. Atje qindra persona ishin mbledhur për të festuar.


Policia shkoi menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të asaj që ndodhi.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu