• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria do të mbizotërohet do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot kryesisht të qëndrueshëm por që në zonat jugore nuk përjashtohet mundësia për reshje.


Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 12°C në 23°C, në zonat e ulëta nga 20ºC në 31°C dhe në zonat bregdetare nga 21°C në 32°C.


Era do të fryejë në drejtim Veriperëndimor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu