• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gruaja kërcen twerk mbi arkivolin e burrit të vrarë

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Pamjet e një gruaje që bën twerk mbi një arkivol janë bërë virale në internet. Videon 24 sekonda është parë mbi 10 milionë herë. Ajo shihet që kërcen dhe më pas përkulet të puthë të vdekurin.


Mësohet se festa e pazakontë u mbajt në qytetin Manta, në provincën Manabí të Ekuadorit gjatë varrimit të një tregtari të quajtur Marlon Mero Quijije.


35-vjeçari u vra me armë në një zonë të njohur nga vendasit si “Siete puñaladas” (7 goditje me thikë) në lagjen San Jose.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu