• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Shkodër/ Humb jetën gruaja, lëndohet bashkëshorti i saj

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident me vdekje ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën Shkodër-Hani i Hotit.


Shtetësja Hatixhe Dela ka humbur jetën ndërsa bashkëshorti i saj Emirjan Delaj është në gjendje të rëndë shëndetësore.


Emirjan Delaj ka qenë shoferi i cili dyshohet se ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një mjet të parkuar.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu