• |
ide | kryesore

Ambasadori britanik: Ngritja e Byrosë së Hetimit, lajm i keq për ata që s’respektojnë ligjin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Ambasadori britanik në Shqipëri, Duncan Norman u takua ditën e sotme me kreun e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj në zyrën e saj. Ata diskutuan në lidhje me vijimin e reformës në drejtësi, luftën kundër korrupsionit dhe rëndësinë e rolit të Byrosë për të bërë të mundur këto procese.


Përmes një postimi në Twitter, Norman shkruan se ngritja e BKH-së është një lajm i keq për të gjithë ata që nuk respektojnë ligjin.


“Ishte një takim i mirë me drejtuesen e Byrosë Kombëtare të Hetimit, Aida Hajnaj. Ngritja e BKH-së është progres i prekshëm për reformën në drejtësi, pavarësinë e gjyqësorit, luftën kundër korrupsionit dhe një lajm i keq për të gjithë ata që nuk respektojnë ligjin”, shkruan Norman.


5 Comments

  1. Pas zgjedhjeve të 25 prillit, Rama do të ftojë në bashkëqeverisje Lulzim Bashën. Sikur Partia Demokratike të kishte një drejtues të pakorruptuar të jeni të sigurtë që Rama do të humbte zgjedhjet”, deklaroi Topalli.

  2. I paemri i ores 17 e 48 ne cdo shkrim jep te njejtin koment , keta Jane rilindasit idiot te cilet Jane te pa afte te argumentojne e te faktojne per te mbrojtur skandal qeverisjen e PS . Per mia tani nuk ka me rilindja por ka nje parti socialiste te bastarduar e te degjeneruar , ku jane Brace, Majko e te tjere qe mendonom se ishin socialiste te cilet i respektoja per bindjet e tyre , tani Jane kethyer ne bythelepiresa te Rames ,jane bere bastard , pa personalitet, servila e te peshtire

    1. Kshu eshte kur ske bere asnje pune tere jeten. Duhet te ja marin ne goje kryetarit qe te vazhdojne te hane buk, se po dolen ne treg te lire s’dine nga lidhet gomari..

  3. Fiks, njeriu me i peshtire Pandeliu .. me hap barkun sa e shoh tani, dikur e mendoja si personalitet e burre po doli servil pa moral!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *