• |
ide | kryesore

Covid-19 prek gjykatën e Elbasanit

Lajme, Të fundit

Covid-19 ka prekur Gjykatën e Elbasanit. Këtë të hënë janë regjistruar pozitivë dy raste të reja, një një oficer i policisë gjyqësore dhe punonjëse. Aktualisht, ata janë vetëkarantinuar në banesat e tyre.


13 persona kanë rezultuar mbartës të virusit SarsCov2 në Elbasan, ndërsa mbeten aktivë 287 raste. Që nga fillimi i pandemisë në këtë qytet kanë humbur jetën 23 persona.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *