• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë anestezisti i një spitali privat

Lajme, Të fundit

Gjendet pa shenja jete në hollin e një spitali privat një anestezist.


46-vjeçari u gjen i pajetë mëngjesin e sotëm.


Policia thotë se prej këqyrjes paraprake nuk duket të ketë shenja dhune dhe se dyshohet të jeë një vdekje natyrale.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë  për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.