• |
ide | kryesore

Kërkesat ‘histerike’ të fansave për rikthimin e Brad me Jennifer

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorët Jennifer Aniston  dhe Brad Pitt u ribashkua në një takim virtual të Fast Times në Ridgemont High.


Eventi ndodhi  me 17 shtator dhe në fokus, ishte një pjesë leximi nga Dane Cook, Feelin ‘A-Live. Ngjarja mblodhi para për organizatën jofitimprurëse të ndihmës së shpejtë, CORE, e cila u themelua nga Sean Penn dhe REFORM Alliane, që ka në qendër reformën në drejtësinë penale.Teksa Morgan Freeman lexonte: “Gjoksi i saj dukej edhe më i madh se zakonisht, thithkat i ishin forcuar dhe sytë iu mbushën me dëshirë…”, të gjithë të pranishmit u vunë në siklet dhe me sy të drejtuar nga Jenn dhe Brad prisnin për reagimet e tyre. E njëjta gjë ndodhi dhe me fansat duke iu përgjëruar ish-çiftit të kthehen sërish. Sipas UsWeekly, Brad dhe Jennifer kaluan shumë mirë dhe nuk u vunë fare në siklet. Ish-cifti janë në një periudhë miqësore me njëri-tjetrin dhe kaluan shumë mirë duke luajtur ato role. Sipas nje burimi atyre iu duket  “histerike fiksimi që fansat kanë me rikthimin e tyre si çift”. Jennifer  është shumë mirë me jetën e saj personale ndërsa Brad në një lidhje dashurie me modelen Nicole Poturalski.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu