• |
ide | kryesore

Rama përfundon takimin me drejtuesit politikë të PS-së në qarqe

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një takim me drejtuesit e qarqeve në selinë e Partisë Socialiste me të cilët ka diskutuar rreth organizimit të zgjedhjeve që do të mbahen më 25 Prill 2021. Në mbledhje ishte i pranishëm edhe kreu i OSHEE-së, Ardian Cela, i cili ka rolin e koordinatorit të PS-së në qarkun Durrës, drejtimin politik të të cilit e ka marrë vetë Edi Rama. Kjo ishte mbledhja e dytë për ditën e sotme pas asaj të paradites me grupin parlamentar.
2 Comments

  1. Per shtate vite e gjysem, ata qe kishe vene ti u tallen me njerezit, nuk lane gje pa vjedhur per te te sjelle leket ty, nuk le njeri pa futur ne burg per 20 mije leke te vjetra drita nderkohe qe milionat e eurove hynin ne llogarine tende. Tani te paska vajtur mendja ty per te permiresuar qeverisjen!? Apo don qe t’i hedhesh hi syve njerezve per te marre mandatin dhe pastaj t’u marresh edhe shpirtin? Ik nga ako karrike se e ke mbajtur shume dhe ke vjedhur shume. Tani po vjen koha te pergjigjesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *