• |
ide | kryesore

Tërmeti fuqishëm frikëson Bebe Rexha-n: Ende po dridhem

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Bebe Rexha ka treguar se e ka përjetuar keq tërmetin e  fundit që u shënua në California, me magnitudë 4,5 ballë.


Përmes rrjetit të saj social  ‘Twitter’ Bebe ka rrëfyer se është zgjuar e tmerruar në shtëpinë e saj, nga lëkundjet e mëdha, dhe i druhej një gjendje akoma më të keqe.“U zgjova nga një tërmet, jam duke u dridhur, nuk e di çfarë po ndodh me mua. Prisja që të jetë më keq. Shpresoj që jeni mirë. Ju dua”, ka shkruar ajo.Bebe jeton  në qendër të qytetit Los Angeles, ku afër ishte edhe epiqendra e tërmetit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu