• |
ide | kryesore

Tom Hardy, James Bond-i i ardhshëm

-Instant, Paparazzi, Slider

Sipas mediave të huaja aktori Tom Hardy pritet të zërë vendin e Daniel Craig dhe të shfaqet si James Bond i ri.


Aktori ka qenë gjithmonë një nga të preferuarit për të performuar rolin e agjentit 007 dhe së fundmi po aludohet se Tom do të zëvendësojë Craig, pas filmit të tij të pestë dhe të fundit, No Time To Die.Sipas “Vulcan Reporter” në muajin qershor Taktorit i është ofruar roli , pas një audicioni . Burimet thonë se producentët e filmit kishin menduar që ta zbulonin Tomin si James Bondi i 10-të në nëntor, por për shkak të pandemisë ky njoftim do të jepet në fund të këtij viti ose në fillim të 2021-shit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu