• |
ide | kryesore

Aksident në Fushë-Krujë, plagosen dy shoferët

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur afër Urës së Gjolës në Fushë-Krujë , ku një automjet tip “Benz” është përplasur me një kamionçinë.


Automjeti me targa AB405BH drejtohej nga Fatjona Hafuzi, kurse kamionçina me targë K097A nga Gëzim Baçi.


Drejtuesit ndodhen jashtë rrezikur për jetën. Kanë marrë vetëm disa plagë të lehta.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu