• |
ide | kryesore

Infektohen me koronavirus dy prokurorë të SPAK

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Të reja nga SPAK, por jo për ndonjë hetim apo arrestim. Janë infektuar me Covid-19 dy prokurorë të këtij institucioni.


Mësohet se puna vijon normalisht në institucion, ndërsa janë shtuar kontrollet dhe matet temperatura e çdokujt që frekuenton institucionin.


3 Comments

  1. Mos!!

    Mbeti ne mes ASPAK-u

    Me siguri nje akuze tjeter pritet te dale , tani do godasin koken e krimit, rojen e shkolles Jeronim De Rada , ka lene femije te hyjne pa maska!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu