• |
ide | kryesore

Përplasje e fortë mes dy automjeteve në Golem

Lajme, Të fundit

Një përplasje e fortë mes dy automjetesh ka ndodhur në afërsi të Golemit në Kavajë.


Automjetet të tipit “Renault” dhe “Benz” kanë pësuar dëme te mëdha në pjesët e përparme. Pavarësisht kësaj, të dy shoferët kanë mundur të mbijetojnë.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu