• |
ide | kryesore

Plagoset me thikë një 16-vjeçar në Sukth, dërgohet me urgjencë në spital

Lajme, Të fundit

Plagoset me thikë në Sukth një 16-vjeçar.


Adoleshenti, me iniciale E.Z është transportuar me urgjencë në spital dhe po i nënshtrohet një ndërhyrjeje kirurgjikale.


Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per plagosjen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu