• |
ide | kryesore

Vajza e Cardi B, 500 mijë ndjekës brenda 24 orëve

-Instant, Paparazzi, Slider

Vajza e reperes Cardi B dhe Offset, Kulture, është në rrugën e saj për t’u bërë e famshme në Instagram.

Të shtunën, Cardi njoftoi se hapi një llogari në rrjetin social Instagram për vajzën e saj .“Ndiqni kulturekiari në Instagram , shumë gjëra të bukura do te postohen”, shkroi reperja.Brenda 24 orësh, Kulture grumbulloi gjysmë milion ndjekës në Instagram.Në biografinë e Kulture, u zbulua se llogaria e saj drejtohet nga e ëma dhe se pëlqen gjithçka rozë.Dy vjeçarja ndërkohë ndjek vetëm Cardi-n dhe babanë e saj, Offset.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.