Vendoset arrest shtëpie për Fjolla Morinën

Gjykata e Kukësit ka lënë në arrest shtëpie Fjolla Morinën, që akuzohet për “trafikim të armëve dhe municionit”. Pavarësisht se … Vazhdoni me leximin e Vendoset arrest shtëpie për Fjolla Morinën