• |
ide | kryesore

Vlorë/ Dhunonte fizikisht bashkëshorten, policia arreston 47-vjeçarin

Lajme, Të fundit

Arrestohet në flagrancë shtetasi me iniciale A.B nga policia e Vlorës, banues në fshatin Selenicë.

Ai u arrestua pasi ushtroi dhunë fizike dhe psikologjije ndaj bashkëshortes së tij për motive të dobëta.


Materialet iu referuan Prokurorisë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

1 Comment

  1. Pse dhe vlonjatet?vlonjatet jane xhentile me grate,jo so skraparllinjtw we I dhunojne grate,I gen Jeune fshataret e zaloshnjes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu