• |
ide | kryesore

Basha: Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë Rama, Shqipëria sot s’do të ishte në këtë gjendje

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar me një postim në Twitter në lidhje me premtimet e Edi Ramës. Basha shkruan se, nëse do ishin bërë realitet premtimet e tij, Shqipëria nuk do ishte në këtë gjendje.


‘Sikur të ishin bërë realitet ato që thotë ky, Shqipëria nuk do të ishte në këtë gjendje sot. Por pas 7 vitesh premtimesh të pambajtura, a ka njeri që ja vë më veshin këtij?’, shkruan Basha në Twitter.


5 Comments

  1. Sali Berisha: ndyrësirë, qelbësirë, orgji, kërmë, lëtyrë, vrasës, narkotrafikant, drogaxhi, hajdut… janë fjalët më të përdorura prej tyre.

    Sali Berisha, një mjek i djallëzuar zemre e di mirë se materiali i servirur si ushqim për njerëz që mendojnë nga mesi e poshtë, pra me instikte, u ngjall frikën kundërshtarëve politikë. Prandaj, duke nisur që me shkrimet anonime në RD-në e viteve ’90 e deri më sot sa ishte në Kuvend, nëpër media e rrjete sociale, u ofron militantëve dhe të ngjashmëve çorbën që e kanë dëshirë ta mbllaçisin e ta përshtyjnë edhe më fort se ai.

  2. Doli qeni tek gardhi i hajdutit per te mbrojtur qenin hajdut! Ore gore nuk ke faj ti qe shkruan ,,,,,arlleqe te mbushura me urrejtje,sa qe te besohet qe Berisha te ka perdhunuar vazhdimisht, por fundja vete ke dhashur ! apo jo ? Ndryshe nuk ka se si shpjegohet ky majasell qe te s’te le rehat dhe duket sikur e ke nga ai!Por,,, Berishes, edhe pse eshte ne pension i punojne te gjitha sistemet jo si rraca juaj e ndyre qe i beni femijet me shoket,,, Nuk e di pse Lapsi publikon komenete qe nuk kane asnje lidhje me ate ç’eshte shkruar! Na ben te dyshojm per seriozitetin e kapacitetin ketyre
    modrenatoreve, ose çensuroret! Tung! O trung, o i pahallate! e i paemer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu