• |
ide | kryesore

Gafa e Ramës në Twitter/ Publikon fyerje ndaj kryeministrit të Kosovës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Megjithëse është një nga politikanët e parë që nisi përdorimin në masë të rrjeteve sociale, kryeministri Edi Rama bën shpesh edhe gafa. Pak kohë më parë shkroi “Mirëmëngjes” në Facebook megjithëse ishte mbrëmje, por më së shumti gabimet i ka në Twitter. Aty shkroi para pak ditësh një mesazh të pakuptueshëm ndërsa në një rast tjetër publikoi emrin e bashkëshortes së tij Linda Rama.

Një tjetër gafë ka bërë edhe këtë mbrëmje pasi duke publikuar mesazhin e kryeministrit të Kosovës për shtyrjen e mbledhjes së përbashkët të qeverive ka shpërndarë në faqen e tij në Twitter edhe një fyerje ndaj Avdullah Hotit. “Oj viktimë e LDK-së” – ishte mesazhi i një ndjekësi që Rama e ka publikuar edhe në faqen e tij. ©LAPSI.al


FOTOLAJM/ Rama publikon emrin e bashkëshortes në Twitter. Ndjekësit 'shpërthejnë' në komente

Gafa e Ramës/ U thotë shqiptarëve “mirëmëngjes” …në 20.00 të mbrëmjes

9 Comments

  1. YMER GELBAZA DHE KOL SALLAKU I PREMTUAN DULLA KOTIT SE MUNDE TE FLE NE SHTEPITE E TYRE ASHTU SI I THA DULLA KOTI RICHARD GRENELLIT thotë:

    MUNDE TE KETQ QENE YMER GELBAZA KELLIRA OSE CARLO BOLJA DUKE JA FUTUR LLAPEN NE B**TH DHE EDI RAMA E KA HUMBUR FOKUSIN

  2. Rindërtimi i skenës së minutave të fundit, dialogu i Berishës me Hajdarin në zyrën e tij për herë të fundit, dëshmia e Genc Pollos që e përcolli në korridor, telefonata e një miku të familjes së Berishës, B. Daja, që e ka nxjerrë Azemin në rrugë për t’u përballur në pritën e zjarrit, me porosi të Berishës, janë pika kyçe, që kërkojnë një proces rihetimi dhe rigjykimi, nisur nga motivi pse u vra Azem Hajdari.

  3. YMER GELBAZA MIRE BERE KUR JA PUBLIKOVE DOSJEN EDI RAMES ME EMER DHE MBI EMER,POR MOS SHKRUAJ TE LAPSI.al (PAEMER )EDHE PSE EDI RAMA TE THOTE SHKRUAJ KETU thotë:

    YMER GELBAZA MOS SHKRUAJ KETU PA EMER HAHA HAHA,

  4. Jo gafë por keqësi ,cmirë ,antikosovë dhe antishqiptari.Nuk bën gafa kjo mostër çdo gjë e bën me ndërgjegje të plotë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu