• |
ide | kryesore

Gokçe Akyildize heq dorë nga aktrimi për modelingun

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja turke Gokçe Akyildize e njohur për rolin e “Songylit” në serialin “Lule të vetmuara” është shkëputur për një periudhë nga aktrimi duke u fokusuar tek biznesi i saj.


Së fundmi ajo ka provuar dhe një eksperiencë të re. Gokçe ka modeluar për stilisten Neslisah Yilmaz për London Fashion Week. “Isha shumë e emocionuar kur më ofruan të modeloja. Ishte diçka që nuk e kisha bërë deri më sot, nuk kam patur eksperiencë”-tha aktorja. Gokce u divorcua pak muaj më parë nga ish bashkëshorti i saj Mustafa Özyurt  me të cilin ka një djalë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu