• |
ide | kryesore

Prindërit të dy pozitivë me Covid-19, foshnja lind i shëndetshëm dhe negativ

Lajme, Planet

Një shqiptare që ka rezultuar me pozitive me Covid-19, me banim në Siçili të Italisë, ka sjellë në jetë një djalë të shëndetshëm që është negativ ndaj virusit. Gruaja iu nënshtrua testit ditën e martë, si një procedurë rutinë, para se të hynte për të lindur. Vetëm para se të hynte në sallë, shqiptarja ka marrë përgjigjen e testit.


Edhe bashkëshorti i saj gjithashtu ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ndërsa mjekët thanë se fëmija është negativ dhe gëzon shëndet të plotë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu