• |
ide | kryesore

Scott Disick i komenton për herë të parë Sofia-s pas ndarjes së tyre (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Sofia Richie dhe Scott Disick pak muaj më pare i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjecare.


Megjithatë sado të ndarë Sofia dhe Scott gëzojnë një raport miqësor. Ky i fundi ka komentuar në foton e fundit të Richie, e cila i ka kthyer përgjigje publikisht.“Paç një vit të mirë”, shkroi Scott në postimin e datës 21 shtator në llogarinë e Sofias. Kaq mjaftoi që mediat të shkruanin sërish për dyshen, e cila i dha fund lidhjes vetëm disa javë më parë.Burime për ‘UsWeekly’ kanë treguar se ndonëse Sofia dhe Scott janë ndarë dhe rikthyer shumë herë, ai nuk largohet asnjëherë plotësisht nga modelja.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.