• |
ide | kryesore

Aksident në Tiranë, makina përplas këmbësorin

Arkiva, Lajme, Të fundit

Nje kalimtar eshte perplasur nga nje makine teksa ka qene duke ecur ne bulevardin “Bajram Curri”, ne Tirane. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:10 dhe sipas policise, mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidentifikuar rreth 75 vjeç. Ai eshte dërguar menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve, nderkohe qe policia po kryen hetimet per zbardhjen e ngjarjes.


Tiranë/Informacion paraprak


Me datë 24.09.2020, rreth orës 19:10, tek bulevardi “Bajram Curri” mjeti me drejtues shtetasin E.D., 32 vjeç, ka aksidentuar një këmbësor ende të paidetifikuar rreth 75 vjeç, i cili u dërgua menjëherë në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu