• |
ide | kryesore

Çagatay Ulusoy feston ditëlindjen (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Çagatay Ulusoy  ka festuar ditëlindjen e tij të 31-të.


Ai ka postuar një foto në Instagram, ku shihet me look-un e ri me flokë të gjata dhe duke i fryrë qirinjve të tortës, teksa ka shkruar:Në ‘prefiksin’ tim të ri, jam i lumtur që jam i dobishëm në gjërat e mira që bëni. Ndërsa fryj këta qirinj, uroj jetë të shëndetshme dhe të lumtur për secilin prej jush. Ju faleminderit të gjithëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu