• |
ide | kryesore

Emma Stone i jep fund beqarisë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Emma Stone është martuar së fundmi me regjisorin Dave McCary.


Një burim pranë çiftit ka thënë për median në fjalë se dyshja janë martuar dhe dyshimet për këtë lindën që para disa javësh. Emma dhe Dave u shfaqën në fillim të këtij muaji duke ecur pranë njëri-tjetrit, por ato që ranë  në sy ishin unazat e floririt në gishtat e tyre.Çiftibënë publike fejesën dhjetorin e shkuar, përmes një postimi në rrjete sociale, ku Emma tregonte unazën e diamantit. Dyshja kishin menduar të martoheshin që në mars, por i shtynë planet për shkak të pandemisë së koronavirusit.Në muajin maj, Stone e zëvendësoi unazën e fejesës me një tjetër më të thjeshtë në ngjyrë floriri, diçka që i bëri fansat të dyshonin për martesë.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu