• |
ide | kryesore

Hilary Duff tregon arsyet pse piu placentën e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Hilary Duff së fundmi ka deklaruar se ka pirë një smoothie me placentën e saj, pasi lindi vajzën, Banks dhe ende është e neveritur nga kjo.


Aktorja u shpreh se pasi lindi, mamitë e saj bënë pijen me placentën për të.“Unë kam lindur në shtëpi dhe mamitë e mia, që unë i quaj “shtriga”, janë shumë të mira, pak hipi dhe ndryshe. Mendojnë ndryshe”, shpjegoi ajo.Hilary shpjegoi vlerën ushqyese  të pancetës , duke thënë:“Thonë se ndalon trupin tuaj nga gjakderdhja pas lindjes së një fëmije dhe se kjo iu jep grave të gjitha llojet e energjisë dhe nutrientëve të nevojshëm, duke ndihmuar në ekuilibrimin e hormoneve dhe gjërave të tilla si këto”.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu