• |
ide | kryesore

Princ Harry dhe Meghan sulmojnë Trump, ndjekësit i kthehen kundër

-Instant, Paparazzi, Slider

Princ Harry dhe Meghan Markle  së fundmi u  kane bërë thirrje qytetarëve amerikanë për votim masiv.

Deklarata e bërë një javë më parë nga Meghan  është marrë si sulm ndaj Trump. “Ata që nuk votojnë janë bashkëpunëtorë në kaosin e vendit dhe mungesën e ndryshimit”, shprehej ajo. Mbështetësit e Trump i janë kundërvënë duke i kujtuar se si pjesë e familjes mbretërore e kanë të ndaluar të votojnë në Angli. Madje Harry nuk ka të drejtë të votojë edhe në Amerikë. Zgjedhjet në SHBA do të zhvillohen në muajin nëntor.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu