• |
ide | kryesore

Toka dridhet nga termeti për të dytën herë brenda ditës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lekundje termeti jane ndjere serish ne Tirane pas atij te mengjesit. Ato kane regjistruar magnituden 3.1 ne oren 01 26. Sipas njoftimeve paraprale ai eshte regjistruar 29 km nga Elbasani dhe 13 km nga Lushnja.

Pak minuta më pas një lëkundje tjetër, më e fortë, por e shkurtër ështe ndjerë kryesisht në Shqipërinë e Mesme, me magnitudë 4.6.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu