• |
ide | kryesore

Video/ Aksion brilant e penallti: Sevilla në avantazh ndaj Bayern

-Instant, Sport, Video

Superkupa e Europës në Budapest ka nisur në mënyrën që pritej: Sevilla e Bayern menjëherë në kërkim të golit, po janë andaluzianët që kalojnë të parët në avantazh në minutën e 12. Aksion i bukur i spanjollëve me De Jong që ul topin me kokë për Rakitic, që pengohet nga Alaba, duke fituar 11 metërsh. Ocampos është i ftohtë përballë Neuer dhe skuadra e Lopetegui është në avantazh.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu