• |
ide | kryesore

VIDEO EKSKLUZIVE/ Brenda pallatit të 71-vjeçarit kur ndërhyri RENEA

Arkiva, Lajme, Të fundit

Lapsi.al ka siguruar disa video që tregojnë momentin kur forcat RENEA hynë në pallatin e 71-vjeçarit Lefter Zhidru pas dështimit të negociatave që zgjatën rreth 5 orë në Elbasan.


Videot më poshtë janë xhiruar nga fqinjë që kishin mbetur në pallat në momentin e futjes së forcave të policisë.


Aty dëgjohen të shtënat e armëve dhe goditjet në derën e të moshuarit që i priti uniformat blu me plumba. Në shtëpinë e tij u gjetën edhe eksplozivë si dhe armë. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu