• |
ide | kryesore

Video/ Lëvizje inteligjente e Lewandowskit dhe barazim i Goretzka

-Instant, Sport, Video

Bayern Mynih nuk mund të pranonte disavantazhin përballë Sevilla dhe rriti marshin në Superkupën e Europës, duke kërkuar barazimin. Skuadra e Flick funksionon mirë dhe pasi humbi një rast me Lewandowski barazon shifrat në të 34, sërisht me një veprim inteligjent të sulmuesit polak, që dha një asist për Goretzka që mund vetëm ta dërgonte topin në rrjetë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu