• |
ide | kryesore

Aksident në autostradën Tiranë-Elbasan

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur në autostradën Elbasan-Tiranë, rreth orës 3. Një automjet tip “ford fokus”, ka humbur kontrollin duke u përplasur ndërsa makina është kthyer brinjas.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe ende nuk bëhen me dije detaje të tjera, ndërsa forcat policore ende nuk kanë mbërritur në vendngjarje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu