• |
ide | kryesore

E zë pompa e betonit, humbet jetën një person

Lajme, Të fundit

Një person ka ndërruar jetë teksa po punonte në banesën e H.H. Sipas informacioneve të policisë, ngjarja ka ndodhur rreth mesditës, në fshatin Dorëz të Librazhdit. Një person me iniciale K.K ishte duke punuar kur e ka zënë pompa e betonit dhe si pasojë ka ndërruar jete.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu