• |
ide | kryesore

Mandy Moore në pritje të ëmbël

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Mandy Moore po bëhet nënë për herë të parë!


Siç bëri të ditur nëpërmjet një postimi të ëmbël në Instagram, ajo dhe partneri i saj, Taylor Goldsmith, do të bëhen prindër.


Këngëtarja ka zbuluar gjithashtu gjininë e bebushit! Moore po pret një djalë të do të vijë në jetë në vitin 2021.

Mandy dhe Taylor u martuan në nëntor të vitit 2018 në Los Angeles, një vit pasi kishin shpallur fejesën dhe tregonin vazhdimisht se ishin super të lumtur në krahët e njëri-tjetrit.

Madje, këngëtarja u shpreh asokohe se kishte gjetur të duhurin!

Më parë, Moore ishte e martuar me Ryan Adams, nga viti 2009 deri në  vitin 2016, kur i dhanë fund marrëdhënies së tyre.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu