• |
ide | kryesore

Meta për Vjosën: Kjo trashëgimi naturore kombëtare nuk do të mund të tjetërsohet nga arroganca, korrupsioni dhe marrëzia

Lajme, Të fundit

Presidenti Ilir Meta i është kundërpergjigjur me anë të një postimi në “ Facebook”, kryeministrit Edi Rama për sa i përket çështjes së Vjosës.

Në statusin e tij, Meta shprehet se kjo trashëgimi naturore kombëtare nuk do të mundet të tjetërsohet nga arroganca, korrupsioni dhe marrëzia. Në foton e publikuar, presidenti shoqërohet nga pjesëtarët e grupit “ Vjosa Rafting Albania”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu