• |
ide | kryesore

Një person i ndaluar tenton të arratiset nga Drejtoria e Policisë në Tiranë

Lajme, Të fundit

Tenton të arratiset nga ambientet e Drejtorisë së Policisë së Tiranës një person i ndaluar.


Ai ka tentuar të arratiset duke marrë rrugën “Myslym Shyri” dhe policët i janë vënë prapa, duke e arrestuar vetëm 1 metra larg institucionit nga forcat “Shqiponja”.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu