• |
ide | kryesore

(VIDEO) Pamje si pas lufte në shtëpinë e 71-vjeçarit që u vra nga RENEA

Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjithçka është shkatërruar në shtëpinë e 71-vjeçarit Lefter Zhidru në Elbasan, i cili u vra nga RENEA me plumb në kokë pas disa orë shkëmbeu zjarr.


Pmajet tregojnë atë çfarë ndodhi për më shumë se 5 orë në këtë banesë, ku sipas policisë kishte dhe eksploziv.


Në ballkon duken dhe shenjat e gjakut, çka tregon dhe vendin ku është qëlluar 71-vjeçari.

Shtëpia e familjes që kishte 5 vjet që kishte ardhur në këtë lagje, duket tepër modeste dhe larg çdo luksi.

1 Comment

  1. Larg cdo luksi??? Hmmmmm.
    Familja ishte ne skamje totale.
    Ky psikiku mga Xarra ka punuar me pare ne Mjekes, ne uzinen e armatimeve ne dalje te Elbasanit, ku edhe do kete vjedhur e shitur armatime

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu